Nezabudnuteľný a plný energie, strávený v kruhu tých, ktorí dávajú nášmu fungovaniu zmysel, našich zákazníkov, manažmentu z Vietnamu, ale hlavne našich kolegov. Taký bol náš narodeninový deň.
Stihli sme toho naozaj veľa, ako sa na správnu oslavu patrí.
Náš plán, prežiť ho úplne inak ako bežný pracovný deň, VÝNIMOČNE, dopadol na jednotku.

Hneď ráno sme si na svojich stoloch našli malé „srandičky“ a darčeky. Hrnček, ktorý nám bude pripomínať jeden z našich najväčších úspechov, 2. miesto v súťaži o najatraktívnejšieho zamestnávateľa v oblasti IT a telekomunikácií a narodeninové tričko.

Spolu s prekvapením nás čakalo pozvanie na spoločné fotenie s dronom a narodeninový cupcake. Večer sme zavŕšili veľkou narodeninovou párty. Nechýbala na nej ani folklórna skupina, ktorej členovia sú aj našimi kolegami.

Deň plný zážitkov ochutnali aj naši zákazníci a delegácia priamo z Vietnamu, na čele ktorej stál pán Hoang Nam Tien, predseda Fpt Software. Začínali sme spoločnými raňajkami, pokračovali prehliadkou našich Labov a stretnutím s kolegami, ktorí vášnivo diskutovali a prezentovali na čom práve pracujú a aké technológie pri tom využívajú.

Po slávnostnom obede s predstaviteľmi Technickej univerzity v Košiciach a združenia Košice IT Valley, sme ako symbol našej budúcej spolupráce a 5tich úspešných rokov, ktoré máme za sebou, spoločne zasadili 5 stromčekov, takmer pod oknami našej budovy.

Neodpustili sme si ani tradičnú prehliadku nášho krásneho mesta spolu s Milanom Kolcunom, Košičanom roka 2018 v kategórii Osobnosť.

Samozrejme, aj naši hostia dostali pozvánku na narodeninovú párty. Okrem klasických formalít, sme sa im snažili sprostredkovať aj kúsok našej kultúry. Vyskúšali si náš typický „fľaškový“ tanec a niektorým to šlo ako rodeným Slovákom.

Ku každej správnej oslave narodenín patrí aj torta. Prekrojili ju naši konatelia a my sme si zaželali ďalších 5, minimálne tak úspešných rokov,  ako doteraz.  Tešíme sa, že sme mohli náš dôležitý deň vychutnať s tými na ktorých nám záleží.

Happy Birthday FPT Slovakia!

#WeAreFptSlovakia