#Instagram

Fpt Slovakia

Tvoja šanca pracovať u nás. Chceš sa zamestnať u nás? Ponúkame Ti rôzne možnosti uplatnenia. Si IT-čkár alebo fandíš IT? Pre obe skupiny máme riešenia. Pre IT-čkárov / študentov ponúkame FPT Trainee program, ktorý je "Flexible as much as YOU" alebo v preklade - závisí iba od Teba a vzájomnej dohody, koľko hodín, dní do týždňa a pod. budeš popri štúdiu pracovať. Na jar spúšťame nové vzdelávacie formáty - FPT TEST HUB a SAP HUB. Ak sa chceš formovať týmto smerom, tak toto je tá najlepšia cesta. 3 týždne po 2 hodiny poobede so skvelými ľuďmi a odborníkmi. Dynamické programy plné vedomostí a aj zábavy. A naponok tu máme pre Teba začiatkom leta našu FPT Summer School. Startup weekend je fajn. Ale ak zažiješ náš startup week - budeš vedieť oveľa viac, čo to znamená vybudovať technologický projekt. U nás môžeš spojiť teóriu s praxou, stretnúť sa s odborníkmi z medzinárodných tímov, dostať odpovede na otázky o IT. Rozhliadni sa spoločne s nami čo je za bránami školy. Fpt Slovakia ti dáva šancu! Chop sa jej! - Vzdelávaj sa na FPT TEST a SAP HUB - Využi náš flexibilný Trainee Program - Vytvor si TECH start-up počas FPT Summer School, ktorá Ti zaručene otvorí oči
Fpt Slovakia
Fpt Slovakia2 days ago

SERVICENOW POTREBUJE POSILY. 💪
ServiceNow predstavuje IT platformu, ktorá pomáha spoločnostiam zjednodušovať ich firemné procesy. ✔️ SNOW, ako ju hovorovo nazývame u nás, odštartovala už v roku 2017.

O tom, čo všetko práca na SNOW obnáša, nám v tomto krátkom...

Fpt Slovakia
Fpt Slovakia1 week ago

UŽ 14. ROČNÍK FPT VOLLEY CUP

Po troch rokoch sme sa konečne v sobotu stretli na našom najväčšom firemno-rodinnom podujatí, ktorým bezpochyby je náš FPT Volley Cup.

K roku 2022 sme si pripísali 14tku.

Počas...

Fpt Slovakia
Fpt Slovakia is at Spoločenský pavilón.3 weeks ago
Spoločenský pavilón

INTELIGENTNÁ INŠTALÁCIA v 50-ROČNOM PANELÁKU?
Dnes na Kariéra EXPO ti náš Tomáš Lörinc v rámci Košice IT Valley Stage porozpráva o Inteligentnom paneláku. Cez prezentáciu o konkrétnom riešení panelového bytu v Košiciach môžeš vidieť, na akých projektoch pracujeme u nás v FPT Slovakia.
...

Load More
en_USEnglish