#Instagram

2 days ago
 • 31
 • 0
1 month ago
 • 48
 • 3
2 months ago
 • 28
 • 0
2 months ago
 • 9
 • 0
3 months ago
 • 41
 • 0
3 months ago
 • 20
 • 0

Fpt Slovakia

Tvoja šanca pracovať u nás. Chceš sa zamestnať u nás? Ponúkame Ti rôzne možnosti uplatnenia. Si IT-čkár alebo fandíš IT? Pre obe skupiny máme riešenia. Pre IT-čkárov / študentov ponúkame FPT Trainee program, ktorý je "Flexible as much as YOU" alebo v preklade - závisí iba od Teba a vzájomnej dohody, koľko hodín, dní do týždňa a pod. budeš popri štúdiu pracovať. Na jar spúšťame nové vzdelávacie formáty - FPT TEST HUB a SAP HUB. Ak sa chceš formovať týmto smerom, tak toto je tá najlepšia cesta. 3 týždne po 2 hodiny poobede so skvelými ľuďmi a odborníkmi. Dynamické programy plné vedomostí a aj zábavy. A naponok tu máme pre Teba začiatkom leta našu FPT Summer School. Startup weekend je fajn. Ale ak zažiješ náš startup week - budeš vedieť oveľa viac, čo to znamená vybudovať technologický projekt. U nás môžeš spojiť teóriu s praxou, stretnúť sa s odborníkmi z medzinárodných tímov, dostať odpovede na otázky o IT. Rozhliadni sa spoločne s nami čo je za bránami školy. Fpt Slovakia ti dáva šancu! Chop sa jej! - Vzdelávaj sa na FPT TEST a SAP HUB - Využi náš flexibilný Trainee Program - Vytvor si TECH start-up počas FPT Summer School, ktorá Ti zaručene otvorí oči
Fpt Slovakia
Fpt Slovakia1 day ago
FPT CLUSTER CHEF JE #MANAGERS FOR PEOPLE

Koncept #ManagersForPeople si u nás v Fpt žijeme už nekonečne dlho. Túto našu hodnotu zdieľame aj prostredníctvom našich firemných akcií.

Stretávame sa na našom parkovisku, necháme sa „obslúžiť“ a dáme si ugrilovať skvelé jedlo našimi manažérmi.

Tento rok sme im to urobili ešte trošku ťažšie a vyhlásili súťaž vo varení guláša a deň vyšiel na jednotku s hviezdičkou.

Bolo všetko. Vôňa, krájanie, miešanie, lahodný guláš, povinná výzdoba vlastného „stánku“, hudba, tanec, zábava, grilovačka, pivko a kofola, hlasovanie, točenie naším kolesom šťastia, Lovestream festival ako výhra pre kolegov.

Už teraz sa tešíme na nasledujúci rok.

PS: ...A nebojte sa, sem tam tým našim manažérom pri krájaní, miešaní a varení aj pomôžeme.
Fpt Slovakia
Fpt Slovakia1 month ago
VŠETKO NAJLEPŠIE IT ŽENY

Vo štvrtý štvrtok v štvrtom mesiaci už od roku 2011 oslavujeme v rámci Medzinárodného dňa žien v IT silu, odvahu a postupný prienik žien do odvetvia, ktorému ešte stále kraľujú naše mužské polovičky. Avšak u nás v Fpt Slovakia sme hrdí na počet kolegýň, ktoré vnášajú do mužského kolektívu závan sviežej inakosti. Takmer 42 % zamestnancov u nás tvorí nežné pohlavie, ktoré si odhodlane a nebojácne plní svoj sen v IT. Blahoželáme vám, ženy k dnešnému sviatku a želáme veľa radosti z výziev, ktoré na vás čakajú!
Fpt Slovakia
Fpt Slovakia
Fpt Slovakia1 month ago
FPT OPÄŤ NA STUPNI VÍŤAZOV

V Fpt Slovakia i Czech opäť oslavujeme. A že je čo.
Minulý týždeň sme počas slávnostného Galavečera v reprezentatívnych priestoroch divadla Jatka78 v Prahe prebrali významné ocenenie v HR svete, a to 2. miesto v kategórii Náborová kampaň roka prestížnej súťaže Recruitment Academy Awards.

Nezávislá porota odborníkov ocenila najmä náš inovatívny prístup, efektivitu kampane a kreatívne riešenie nového nazerania na nábor zamestnancov v spoločnosti. Naša trendsetterská kampaň „IT volá domov“ tak nielenže priniesla nárast relevantných životopis, ale dokázala aj motivovať kolegov, aby spoločnými silami šírili pozitívny obraz o našej spoločnosti.

Viac si prečítaš tu: https://bit.ly/424yR2a
sk_SKSlovenčina