#Instagram

Fpt Slovakia

Tvoja šanca pracovať u nás.Chceš sa zamestnať u nás? Ponúkame Ti rôzne možnosti uplatnenia. Si IT-čkár alebo fandíš IT? Pre obe skupiny máme riešenia.Pre IT-čkárov / študentov ponúkame FPT Trainee program, ktorý je "Flexible as much as YOU" alebo v preklade - závisí iba od Teba a vzájomnej dohody, koľko hodín, dní do týždňa a pod. budeš popri štúdiu pracovať.Na jar spúšťame nové vzdelávacie formáty - FPT TEST HUB a SAP HUB. Ak sa chceš formovať týmto smerom, tak toto je tá najlepšia cesta. 3 týždne po 2 hodiny poobede so skvelými ľuďmi a odborníkmi. Dynamické programy plné vedomostí a aj zábavy.A naponok tu máme pre Teba začiatkom leta našu FPT Summer School. Startup weekend je fajn. Ale ak zažiješ náš startup week - budeš vedieť oveľa viac, čo to znamená vybudovať technologický projekt. U nás môžeš spojiť teóriu s praxou, stretnúť sa s odborníkmi z medzinárodných tímov, dostať odpovede na otázky o IT. Rozhliadni sa spoločne s nami čo je za bránami školy.Fpt Slovakia ti dáva šancu! Chop sa jej!- Vzdelávaj sa na FPT TEST a SAP HUB - Využi náš flexibilný Trainee Program - Vytvor si TECH start-up počas FPT Summer School, ktorá Ti zaručene otvorí oči
Fpt Slovakia
Fpt Slovakia3 days ago

RPA v FPT

Automatizácia a robotizácia sa v poslednej dobe skloňuje čoraz častejšie a preto sa tejto téme budeme venovať aj na našom fpt blogu.

Posvietili si na ňu naše kolegyne Natália Uramová a Veronika Kaľavská
...

Fpt Slovakia
Fpt Slovakia2 weeks ago

FPT SUCCESS STORY

Dnešná "storka" je od Zuzky, našej čerstvej Tím Líderky. Tak sa pri pondelkovej rannej kávičke začítaj do jej príbehu s Fpt Slovakia a zisti, čo jej práca u nás prináša.

#SuccessStory

Fpt Slovakia
Fpt Slovakia3 weeks ago

ZOZNÁM SA SO SAP FIORI ELEMENTS

SAP Fiori asi netreba predstavovať nikomu, kto pracuje v novom systéme SAP. Menej známa je však jeho súčasť – Fiori elements.
Dokážeme pomocou Fiori elements vytvoriť aplikáciu v priebehu niekoľkých klikov?

Load More
sk_SKSlovenčina