Jednou z najväčších IT akcií tohto roka pre študentov a mladých ľudí, ktorých zaujíma práca v IT, je bezpochyby kariérny event  Night of Chances IT. Okrem množstva zaujímavých ľudí, pracovných ponúk či firiem sa môžeš na pôde FEI STU v Bratislave, v stredu 22. 3. 2023 o 17.00 hod., stretnúť aj s našimi kolegami z Fpt Slovakia, ktorí ti predstavia spoločnosť a aktuálne rozpracované projekty. Navyše, trom šťastlivcom darujú zážitok v podobe bezkonkurenčných lístkov na hudobný festival LOVESTREAM 2023, kde to rozbalí aj jedna v súčasnosti z najžiadanejších kapiel IMAGINE DRAGONS.

Jedinečný zážitok, jedinečný kolektív

Keďže FPT je jedinečný zážitok, ktorý si môžeš vychutnávať s priateľmi alebo v jedinečnom kolektíve podobne naladených ľudí, rozhodli sme sa v rámci Night of Chances IT usporiadať súťaž o lístky na letný hudobný festival. Zapojiť sa do súťaže (Štatút súťaže) máš príležitosť aj ty, stačí, ak sa zastavíš v našom štýlovo nadizajnovanom FPT stánku, kde si vytvoríš roztopašné gifko a prezdieľaš ho na svojich sociálnych sieťach. Pred koncom eventu vyžrebujeme troch výhercov, ktorí od nás získajú po dva lístky.

Night of Chances IT zaujme variabilitou

V rámci Night of Chances IT, ktorý nie je len klasickým pracovným veľtrhom, ale aj inovatívnym kariérnym formátom s netradičným konceptom, sa môžeš tešiť aj na náš do špiku vyladený FPT workshop s témou Inteligentná domácnosť. Samozrejme, nájdeš tu aj okrem štandardného priestoru pre prezentáciu spoločnosti ďalšie zaujímavé workshopy pod vedením skúsených expertov, prednášky či diskusie so zástupcami firiem zvučných mien, ako aj speed dating s príležitosťou porozprávať sa s C-level odborníkmi medzi štyrmi očami. Na zahodenie nie je ani príležitosť nadväzovať nové kontakty počas občerstvenia na „afterke“ a my sa už teraz tešíme, že spoznáme množstvo mladých IT talentov.

sk_SKSlovenčina