Ako najlepšie predstaviť kultúru firmy? Prostredníctvom jej kolegov. A tak sme sa ich opýtali, čo im práca v FPT prináša, čo sa im skutočne podarilo a na čo sú hrdí a vytvorili rubriku Success Story.

Zuzana Kučerová, Tím Líder FSK-FI and HCM Services, SAP konzultant

Pracujem pre FPT ako SAP Konzultant už takmer 15 rokov. Zúčastnila som sa rôznych zahraničných projektov napr. v Poľsku, Nemecku alebo Rakúsku. Pred pár týždňami som prijala ponuku vykonávať funkciu Tím Lídra, čo je ďalšia výzva, na ktorú sa veľmi teším.

V mojej kariére ma najviac posunulo príležitosť, stráviť dva roky na projekte priamo vo Varšave a  potom v Nemecku. Fpt mi umožnilo pracovať pre RWE (zákazníka) priamo z Essenu. Neoceniteľný bol osobitný prístup, keď mi napríklad pomohli aj s nájdením škôlky pre syna. Tie dva roky v Nemecku mi veľmi pomohli v profesionálnom rozvoji aj napriek tomu, že som tam vycestovala s dieťaťom.

Veľmi pozitívne hodnotím aj prístup k mamičkám na materskej. Ja som pracovala popri materskej dovolenke pri oboch deťoch, čo považujem za obrovskú výhodu, aby človeku, tak povediac, „neušiel vlak“. Hlavne pokiaľ ide o IT oblasť, ktorá sa neustále dynamicky mení.

Pre mňa je to velikánske plus, že nám firma umožňuje takéto zosúladenie (Work Life Balance). Je naozaj veľmi dôležité mať ten pocit dôležitosti aj počas tohto „výpadku“ z pracovného prostredia.

sk_SKSlovenčina