Môcť si vybrať zamestnanie aj podľa budúceho „šéfa“ je super. A tak sme si našich Tím Lídrov pozvali na virtuálnu šálku kávy a opýtali sa ich za teba pár otázok. A zo šéfov sa zrazu stali ľudia z mäsa a kostí a pomohli dotvoriť predstavu o našej firemnej kultúre.

LUCIA JANEČKA, ERP FI and HCM Services

Keď vstávam do práce, teším sa: Na cestu bicyklom, môj tím, dva monitory, tabuľu, kde si čarbeme často aj nezmysly, z ktorých potom vypadne niečo zmysluplné, na užasnú terasu na treťom poschodí, ktorá poskytuje nové pohľady a priestor na brainstorming a na naozaj milú a ochotnú SBS-kárku, ktorá mi vždy zlepší deň.

Moja kariérna cesta: Možno zaujímavá až príliš, možno normálna vzhľadom na naše vysokoškolské pomery. V skratke: od zoológie k turizmu a následne za počítač. Ale ani po rokoch by som to nespravila ináč.

Zodpovedám za: Za to, aby sa môj tím a môj zákazník cítili dobre, aby sme vyriešili všetko, čo je v našich silách, aby nič neostalo nevypovedané a bez pozornosti. Zameranie nášho tímu sú financie a human capital management, nájde sa aj téma IS-U a ABAP či Fiori.

Najúžasnejšia časť mojej práce je: Flexibilita a nejednotvárnosť. Samozrejme nemôžem zabudnúť na úžasných ľudí, ktorých mám v tíme.

Najväčšia výzva ktorej som čelila: Bolo poňať IT svet a získať IT background, ideálne hneď po príchode z non-IT prostredia. Už je to takmer 5 rokov dozadu, no učím sa to doteraz. A ešte dlho budem.

Najpamätnejší moment v mojej kariére: Keď sa mi podarilo presvedčiť tých, ktorí už boli na odchode, aby ostali, pričom teraz sú oveľa ďalej ako boli a ťahajú tam aj ostatných. Určite tam patria aj všetky hackathony, team-buildingy a interné eventy. Som za to veľmi vďačná.

Od ľudí očakávam: Maximálne otvorenú komunikáciu, úprimnosť a dôveru.

Pri vedení ľudí považujem za dôležité: Transparentnosť v každom aspekte svojej práce a relationship management ušitý na mieru konkrétnych kolegov.

Keď nepracujem: Trávim čas s rodinou. Často aj pozeraním seriálov a filmov, keďže je to pre mňa výborná forma relaxu. Čítam všetko možné a kreatívne sa realizujem vo svojej minidielničke. Ešte sa naučiť nepozerať emaily o pol desiatej večer a mať pravidelnú fyzickú aktivitu a bude to eňo ňuňo.

sk_SKSlovenčina