SAP služby

Oddelenie ERP, ktoré patrí ku kľúčovým oddeleniam v našej spoločnosti, sa zameriava na IT implementáciu, konfiguráciu, správu a údržbu ERP systémov. Prvé miesto medzi ERP systémami má u nás SAP, s ktorým pracujeme už od roku 2004.

Vyše stovka SAP konzultantov a ABAP programátorov má na starosti správu SAP systémov u zákazníkov v sektoroch ako sú napr. technická infraštruktúra (elektrina, voda, plyn) a správa vozidiel. Naši zákazníci sú lokalizovaní v západnej a strednej Európe. Poskytujeme pre nich tzv. 2nd a 3rd level podpory pre SAP ECC a SAP S/4HANA a participujeme aj na rozličných projektoch, vrátane implementácií moderných SAP S/4HANA riešení.

 

Oblasti

SAP S/4HANA

SAP HCM & SuccessFactors

UI5/Fiori & ABAP 

SAP BW & BW/4HANA

SAP SRM & Ariba

Riešenia

Špecializujeme sa na moduly SAP FI/CO, SD, PS, AM, MM, PM, SDM, TM, DMS, WF, BW/BI, HCM, ALE, Authorizations. V rámci ABAP vývoja pracujeme v klasickom ABAP prostredí a taktiež vyvíjame aplikácie vo Fiori.

Podporujeme kontinuálne vzdelávanie našich zamestnancov, vďaka čomu udržiavame krok s najnovšími IT trendami v oblasti ERP/SAPu, ktorých cieľom je reagovať na rýchlo sa meniace potreby a požiadavky v rámci businessu. Máme spustený interný program vzdelávania v oblasti SAP, vďaka ktorému sme pripravení reagovať na aktuálne požiadavky trhu. Vďaka internému vzdelávaniu si udržiavame aktuálny know-how a spolupracujeme medzi teamami, čo nám umožňuje omnoho rýchlejšie napredovať v znalostiach a skúsenostiach.

Ďalšie služby

Projektový manažment

ServiceNow

Robotic Process Automation

Správa a monitoring serverov

Kontaktuj nás

sk_SKSlovenčina