Fpt Slovakia otvára v apríli 2. ročník FPT SAP HUB-u, čo je v preklade 2 týždňový vzdelávací program otvorený pre širokú verejnosť. Je to zároveň aj jedinečná šanca, ako vojsť do sveta IT a stať sa SAP konzultantom. Aké sú základné predpoklady k tomu, aby si to dokázal/-a?

21. CHUŤ UROBIŤ NIEČO NAVYŠE
Program je nastavený na 2 týždne (19. – 28. 4. 2017), pričom výučba bude prebiehať „iba“ v poobedňajších hodinách (15.00 – 17.00 hod.) v priestoroch spoločnosti. Prvým a základným predpokladom je teda tvoja chuť urobiť pomyselný krok navyše. Po škole alebo po práci nasmerovať tak tvoju „cestu“ priamo k nám.

32. NEBÁŤ SA NOVEJ VÝZVY
Nemusíš byť nutne IT-čkárom, aby si sa na program dostal/-a. Práve naopak. Tí najlepší konzultanti potrebujú hlavne jazykovú výbavu (AJ alebo NJ) a ako sa hovorí – zdravý sedliacky rozum. Nakoľko jednotlivé moduly SAP-u, zjednodušene povedané, kopírujú samotné podnikové procesy (napr. nákup, logistika, riadenie ľudských zdrojov a pod.).

3. PRÍSTUP A OCHOTA SÚ KĽÚČOVÉ 1
V prípade našich programov určených pre verejnosť (ako sú napr. ABAP Trainee program, SAP HUB, Summer School a pod.) sa riadime mottom – „Hire attitude, train skills“. V preklade, hľadáme mladých, šikovných ľudí, ktorí sú plní elánu a sú ochotní na sebe v ďalšom období tvrdo pracovať. To je kľúčové.

Ak si myslíš, že vyššie spomenuté predpoklady spĺňaš, tak nečakaj! „Nabombuj“ si CV a prihlás sa na FPT SAP HUB ešte dnes. Registrácia totiž končí už túto stredu (12. 4. 2017). Je to jednoduché a zaberie ti to iba niekoľko minút. Klikni na www.saphub.fpt.sk a nasleduj inštrukcie. #ThinkIT