Testing Center of Excellence

V FPT máme bohatú a dlhoročnú skúsenosť s mnohými druhmi testovania. Testovanie je u nás alfou a omegou a už 16 rokov sme hrdí na naše Test Centrum of Excellence. Od funkčného testovania zahŕňajúceho integračný, systémový, regresný a “end-to-end” testing, cez záťažové a bezpečnostné testovanie až po automatizáciu testovania a statickú analýzu (revízia a inšpekcia kvality kódu).

Máme skúsenosti s testovaním v tradičných prostrediach data centier aj  cloudových prostrediach, na mobilných platformách (Android, IOS) a tiež skúsenosti s testovaním IoT a tzv. embedded systémov. Z hľadiska technológií máme skúsenosti s takmer všetkými bežne dostupnými nástrojmi, aplikáciami a frameworkami.

Oblasti

Automatizované testovanie

Manuálne testovanie

Záťažové testovanie

Riešenia

Už viac ako 16 rokov sme hrdí na naše Test Center of Excellence. V Košiciach sme boli prví, ktorí sa začali zaoberať témou manuálneho TESTINGu a náš team má medzi profesionálmi na Slovensku popredné miesto. Tvorí ho viac ako 80 profesionálnych a najmä certifikovaných manuálnych testerov. Dodávame služby po celom svete – od Ázie až po Ameriku.

Začali sme testovať jednoduché webové stránky a prešli sme cez testovanie SAPu, mobilných zariadení, embedded systémov, Clouds, IoT (Alexa, Google Home), migrácie dát, až po najmodernejšie trendy na trhu. Dokážeme sa prispôsobiť Waterfall aj Agile prístupu a takmer neexistuje nástroj na trhu, s ktorým by sme nemali skúsenosť. Dodržiavanie postupov, metodológii a naše vlastne templates sú u nás samozrejmosťou.

Automatizovanému testovaniu sa venujeme od r. 2008. Momentálne team tvorí okolo 50 ľudí, ktorí majú skúsenosti s rôznymi programovacími jazykmi. Pre zákazníkov dodávame servis s rôznymi nástrojmi, ale vytvoriť vlastný automatizovaný framework pre nás nepredstavuje problém. Našou misiou je dodávať automatizačné riešenia zákazníkom, ktorým znížime náklady, ich systémy sa zefektívnia a pridanou hodnotu sa stane recipročná časová efektívnosť. 

Ďalšie služby

ITIL® Údržba a správa IT služieb

Projektový manažment

Robotic Process Automation

Správa a monitoring serverov

Kontaktuj nás

sk_SKSlovenčina