Podarilo sa nám vyhrať nový tender pod názvom Digital Future Platform pre nášho existujúceho klienta – spoločnosť innogy. Tender bol spoločnosťou Innogy vyhlásený počas leta. Z technického pohľadu ide o Application Maintenance a Development pre Digital Future Platform-u, čo je SiteCore platforma postavená na .NET technológii s využitím Azure (presun klientskych dát z intranetu a internetu zo súčasného prostredia na CoreMedia – na novú digitálnu platformu).

innogy

 

Je to vynikajúci úspech, keďže sme obstáli v konkurencii spoločností ako Wipro, Accentrure a iných. Je taktiež potrebné dodať, že účasti na tomto tendri predchádzalo podpísanie zmluvy o partnerstve medzi Fpt Slovakia a spoločnosťou Sitecore.

Vďaka tvrdej práci kolegov z oddelení sales, presales a delivery sme momentálne v prípravnej fáze, ktorá je prvým krokom k tranzícii. Tranzičná fáza projektu bude trvať 3 mesiace (OKT – DEC 2016) a dodávka riešenia je plánovaná na začiatok budúceho roka. Kontrakt je podpísaný na dobu 24 mesiacov + ďalších 12 mesiacov (optional).

Sme hrdí na to, že sa nášmu globálnemu tímu podarilo obstáť v tvrdej konkurencii. Kolegom gratulujeme a a prajeme im plynulý priebeh projektu.