Robotic Process Automation

Ponúkame rozsiahle skúsenosti s používaním najrozšírenejších RPA nástrojov – BluePrism, UIPath a akaBot.

Narastajúca komplexnosť IT systémov a čoraz intenzívnejšie prenikanie IT technológií do všetkých ľudských činností so sebou prinášajú aj nové výzvy, akými sú automatizácia opakujúcich sa aktivít a procesných úkonov s cieľom uvoľniť obmedzené kapacity IT odborníkov.

Automatizácia procesov pomocou technológií RPA to umožňuje a FPT ponúka rozsiahlu skúsenosť s používaním najrozšírenejších RPA nástrojov – BluePrism, UIPath a akaBot. Tento servis je najmladší z nášho portfólia, no za to najrýchlejšie a najagresívnejšie rastúci. 

Nástroje

BluePrism

Service Trace

UIPath

Automation Anywhere

akaBot

Riešenia

Začali sme v roku 2018 a už teraz máme viac ako 25 certifikovaných RPA developerov. RPA technológia nám dovoľuje naprogramovať „robota”, ktorý automatizuje business procesy pre zákazníkov. Dokážeme automatizovať procesy, transakcie, dáta, rôzne odozvy, potvrdenia a komunikáciu medzi rôznymi systémami.

Robotizácia prináša zákazníkom zvýšenie produktivity, zníženie nákladov a, samozrejme, aj zvýšenie bezpečnosti. Najväčšou výhodou „robotov” je, že môžu fungovať 24 hodín denne, robot sa nikdy nemýli, a čim viac ho spúšťame, tým viac je schopný sa naučiť a stáva sa ešte inteligentnejším

Ďalšie služby

SAP služby

ServiceNow

Vývoj softvérových aplikácií

Správa a monitoring serverov

Kontaktuj nás

sk_SKSlovenčina