Začiatkom mesiaca zástupcovia našej spoločnosti pre oblasť predaja podpísali dohodu o spolupráci s českou spoločnosťou KCT Data. Spoločnosť sídliaca v Prahe so sedemdesiatkou konzultantov a vývojárov sa orientuje na riešenia v oblasti mobilných aplikácií pre SAP. V súčasnosti spoločnosť dodáva služby klientom v 23 krajinách.

Dohoda prinesie možnosti pre obe strany byť viac “na očiach” a v povedomí klientov v oblasti SAP-u, primárne pre nemecký trh.

Prvými spoločnými aktivitami budú tzv. „Breakfast Semináre“ pre potenciálnych klientov, ktoré sú plánované na polovicu novembra v FPT pobočkách (Frankfurt a Essen). “Očakávame, že budeme hostiť od 15 do 20 zástupcov nemeckých spoločností, ktoré využívajú SAP. Na začiatok im okrem iného budeme prezentovať mAsset riešenie. V ďalšom chceme na tieto aktivity nadviazať pravidelnými stretnutiami za účelom prezentácie ďalších oblastí a riešení“ – povedal CEO Fpt Slovakia a Head of Sales – pán Olaf Baumann.

„Tešíme sa na spoluprácu s FPT a veľa si od nej sľubujeme. FPT je skutočným gigantom v našom obore s pôsobnosťou na celom svete a má záujem o naše skúsenosti v oblasti inovatívnych technológií pre SAP“ – uviedol Evžen Mayer, CEO KCT Data. „Pre našu firmu to predstavuje ďalší významný posun v medzinárodnom pôsobení a zároveň potvrdzuje fakt, že po našich službách je zo strany svetových firiem veľký dopyt“ – dodal Evžen Mayer.

Klikni pre viac informácií o spoločnosti KCT DATA.