Fpt Slovakia  

Fpt Slovakia Office

Sme spoločnosťou poskytujúcou služby so zameraním na oblasť informačných technológií. Na Slovensku sme vznikli v apríli 2004 a v súčasnosti v Košiciach zamestnávame približne 250 IT špecialistov.

Medzi naše hlavné úlohy od začiatku patria rozvoj softvéru, implementácia a údržba SAP riešení, nezávislé testovanie a zabezpečovanie kvality IT služieb v rámci energetického sektora. Až do roku 2014 sme posúvali svoje ciele a ambície, ktoré sa postupne rozšírili na celoeurópsky trh, na oblasť inteligentného bývania či vývoja a podpory business aplikácií.

Po 10 rokoch existencie ako RWE IT Slovakia sme však narazili na hranice trhu, na ktorom sme pôsobili. Preto sme sa rozhodli pre spojenie s vietnamskou spoločnosťou FPT Software, ktorá predstavuje jedného z najsilnejších hráčov na svetovom IT trhu a patrí medzi TOP 100 IT outsourcingové spoločnosti sveta. Od toho momentu vystupujeme na trhu ako dcérska spoločnosť FPT Software s názvom Fpt Slovakia.

FPT Software sa tak dostala na slovenský trh, odkiaľ plánuje expandovať ďalej do Európy.

Prostredníctvom kombinácie vysokej produktivity, vysokej kvality a konkurencieschopných cien, takzvaného bestshore riešenia, prinášame zákazníkom skutočnú pridanú hodnotu. V spolupráci s FPT Software sme pre globálny trh ešte efektívnejší.

Viď SLUŽBY a RIEŠENIA, ktoré prinášame našim klientom. Pre aktuálne otvorené pozície – navštív našu KARIÉRNU STRÁNKU.


Certifikáty Fpt Slovakia:

ISO/IEC 27001:2013
ISO 9001:2015
ISO/IEC 20000-1:2018

Firemná politika 2018 SK

Fpt Slovakia je hrdým partnerom:

RWE Strategický Partner / Dodávateľ pre “Einkauf Material & IT”

Oracle Platinum Partner

Členstvá spoločnosti Fpt Slovakia:

Združenie IT Valley Košice


FPT Software  

FComplex07_bridview_for web

FComplex

FPT Software je najväčšou vietnamskou a jednou z najrýchlejšie expandujúcich spoločností zameraných na vývoj software. Vznikla v roku 1999, už v roku 2000 založila prvú zahraničnú pobočku pre britského klienta a nadviazala spoluprácu s japonským klientom. V krátkom čase nasledovali spolupráce s IBM, Microsoft a boli založené nové pracoviská v Japonsku, Francúzsku, Malajzii, USA, Austrálii a Nemecku. V roku 2014 vstúpila na slovenský IT trh ako prvý ázijský investor vo východoslovenskom regióne.

FPT Software v číslach a história rozvoja spoločnosti. Certifikáty, ocenenia a partnerstvá / členstvá, ktoré získala naša materská spoločnosť. Viac informácií o FPT Software nájdete na www.fpt-software.com

FPT Software Etický Kódex spoločnosti:

PDF_downlaod-2