Môcť si vybrať zamestnanie aj podľa budúceho „šéfa“ je super. A tak sme si našich Tím Lídrov pozvali na virtuálnu šálku kávy a opýtali sa ich za teba pár otázok. A zo šéfov sa zrazu stali ľudia z mäsa a kostí a pomohli dotvoriť predstavu o našej firemnej kultúre.

KAMIL SAGAN, Integration, Collaboration & Quality Solutions

Keď vstávam do práce, teším sa: Na venčenia nášho domáceho miláčika a raňajky s mojou dcérkou.

Moja kariérna cesta: Svoju kariéru som začal na pozícii Programator Specialist. V roku 2012 som nastúpil na pozíciu Tím Lídra a postupne prebral zodpovednosť za oblasť Tradingu. V súčasnosti ako Service Delivery Manager spolu s mojimi tímom doručujem služby a riešenia zákazníkom z celého sveta a z viacerých domén.

Zodpovedám za: Zodpovedám za mne zverenú oblasť Delivery, so zameraním na rast v jednotlivých oblastiach s pomocou Bestshore modelu. Okrem ineho som zodpovedný za tvorbu Work orderov a mesačnú kontrolu dodávaných služieb so zákazníkom. Úzko spolupracujem s Account managementom a reportujem priamo Head of Delivery.

Najúžasnejšia časť mojej práce je: Keď sa nám podarí získať nový zaujímavý projekt, keď máme priestor na „out of the box thinking” a keď sú naše nápady úspešne implementované u zákazníka.

Najväčšia výzva ktorej som čelil: Jedna z tých zaujímavejších súvisela s rebrandingom. S touto udalosťou sa spájala neistota, ktorej bolo nutne čeliť a bolo potrebné povzbudiť všetkých v mojom tíme, že zmena nám prinesie nové príležitosti a zákazníkov z celého sveta.

Najpamätnejší moment v mojej kariére: Určite ich bolo viac. Jedným z nich bolo, keď sa nám po niekoľko mesačnej námahe a sérii zmien podarilo získať spokojnosť extrémne náročného a vždy kritického zákazníka.

Od ľudí očakávam, že: Chuť neustále sa učiť a zlepšovať vo svojej oblasti, zvedavosť a zápal pre nové veci a technológie. Za veľmi dôležité považujem aj ochotu zdieľať svoje vedomosti s ostatnými v tíme a vo firme.

Pri vedení ľudí považujem za dôležité: Mať osobnú integritu – stáť si za svojim slovom. Pristupovať ku každému spravodlivo a dať každému priestor na jeho profesný rozvoj.

Keď nepracujem: Tak rád trávim čas s mojou rodinou a blízkymi. Rovnako rád cestujem za umením a kultúrou.

sk_SKSlovenčina