Tento rok Fpt Slovakia realizovala už 7. ročník jej tradičného TECH eventu. Prinášame krátky sumár toho, čo sa nám koncom júna v priestoroch spoločnosti podarilo realizovať.

FPT Summer School_1FPT Summer School – to je týždňový mix top technológii a expertov. Tento event každý rok inovujeme a aj tento rok sme si vyskúšali novinku v IT – extrémne agilný vývoj. Išlo o prácu v tímoch na reálnych projektoch / problémoch. Účastníci mali šancu stať sa riadnym členom firmy na týždeň a zažiť firemný život so všetkým, čo k tomu patrí. FPT Summer School_2

Tento rok sme dali dôraz na posilnenie firemnej stratégie do Internetu vecí a technológii SMAC (Social, Mobile, Automotive a Cloud). Účastníci letnej školy boli zapojení pravé do tejto problematiky. Kreovali, dizajnovali a hlavne programovali. Cieľom bolo posilniť ľudský potenciál v týchto oblastiach a budovať bázu takýchto expertov tu v Košiciach.

FPT Summer School_3Je to nie len jedinečná šanca vyskúšať si prácu vo veľkej globálnej IT firme, ale aktívne sa zapojiť a prežiť aktivity ako teambuilding, plážový volejbal, porozprávať sa s top IT osobnosťami Košíc, poradiť sa so skúsenejšími kolegami, aučiť sa presadiť a dozvedieť sa o nových trendoch a smeroch v IT. FPT Summer School_4

 

Nás teší, že sa tohtoročnej letnej školy zúčastnilo 16 mladých IT talentov, pričom tí najlepší následne absolvovali interviews s možnosťou ďalšej práce u nás.

 

Viac informácií o tomto evente nájdeš na facebookovom profile tohto eventu.