Na prelome mesiacov (FEB a MAR) začala pomyselná sezóna veľtrhov práce a naša spoločnosť na nich nechýba. Práve naopak. Aj tento rok prinášame nový koncept pod názvom FPT Chill Out Zone. Je to kombinácia skvelej atmosféry, zážitku a samozrejme – komunikácie s účastníkmi job fair-u.

AmCham_7V roku 2015 a 2016 sme priniesli kreatívne kampane FPT Play IT a FPT ThinkIT. Využívali sme pri tom mechaniku tzv. selfie-botu, pričom účastníci sa fotili resp. robili GIF-ká, ktoré následne zdieľali na sociálnych sieťach, mohli sa zapojiť do súťaže atď.

Ako predošlé roky, aj tento rok sme našu kampaň pre veľtrhy práce dizajnovali za účelom primárne zacieliť na skupinu juniorov, tj. študentov a absolventov SŠ a VŠ. A keďže pomaly, ale isto, nám prichádzajú na pracovný trh tzv. mileniáli, chceli sme opäť priniesť niečo nové, čo ich dokáže osloviť. Nový koncept je založený na spolupráci so známym slovenským gamerom / youtuberom. Budeme sa hrať, súťažiť, zdieľať fotky na sociálnych sieťach a dobre sa baviť.

AmCham_3Prvé reakcie (27.2. AmCham Trh Práce v hoteli Hilton a 1.3. Deň Kariéry na TUKE) na koncept boli výborné. A my sa už teraz tešíme na posledný jarný (tu v Košiciach) veľtrh práce, ktorý bude v termíne 14. – 15. 3. od 9.00 do 15.00 hod. opäť na pôde TUKE.

My tam budeme. Neváhaj a zastav sa v našej chill out, zóne, porovnaj si tvoje gamingové skills s Big Headom a Asimisterom, zapoj sa do súťaže o perfektné ceny (www.thinkit.sk) a hlavne – je to tvoja jedinečná šanca, ako sa dozvedieť o nových príležitostiach práce u nás a o aktivitách, ktoré plánujeme pre študentov (ale nie len nich) realizovať tento rok (napr. FPT SAP a DEV HUB, FPT Summer School a pod.).

Viac info určite nájdeš aj na našej ofi stránke na fb – www.facebook.com/fptslovakia. Do skorého videnia. #ThinkIT