IoT

Sme dlhoročným partnerom spoločnosti Siemens v oblasti podpory IoT platformy MindSphere, pomocou ktorej sa stroje a zariadenia pripájajú na digitálny svet.

Dáta z biliónov inteligentných zariadení tak následne umožňujú odhaliť netušené možnosti zefektívňovania výrobných a prevádzkových procesov.

MindSphere je platforma určená na monitorovanie, analyzovanie, vyhodnocovanie a následné riadenie sofistikovaných riešení. Takéto riešenia nachádzajú využitie vo všetkých odvetviach priemyslu. Počnúc poľnohospodárstvom, kde dron riadený aplikáciou z MindSphere platformy monitoruje polia, a v prípade potreby zásahu zmobilizuje farmárov, až po letectvo a aeronautiku, kde sa v MindSphere vyhodnocujú údaje zo senzorov umiestnených v lietadle za účelom zabezpečenia vyššej bezpečnosti a komfortu leteckej dopravy.

Riešenia

Pre našich zákazníkov vyvíjame na platforme aplikácie, zabezpečujeme hladkú integráciu s ich prostrediami (ERP, CRM, DMS), pomáhame migrovať aplikácie na platformu MindSphere a poskytujeme oficiálne certifikačné školenia (MindConnect Intergration, MindConnect API, MindConnect Device, MindConnect Lib, MindConnect IoT Extension).

Ďalšie služby:

SAP služby

ServiceNow

Robotic Process Automation

Správa a monitoring serverov

Kontaktuj nás

sk_SKSlovenčina