Global-bootcamp-2016-300x203

Global Azure Bootcamp je školiaca udalosť, ktorú koná spoločnosť Microsoft v spojení s komunitami Azure na 117+ miestach po celom svete.

FPT sa zúčastní ako Zlatý sponzor na Singapure Azure Bootcamp-e, ktorý sa koná 16. apríla v sídle spoločnosti Microsoft Singapure a predvedie znalosti v oblasti technológie Cloud a Microsoft Azure. Tento rok prinesie táto udalosť účastníkom jednodňové hĺbkové školenie, kde sa naučia vyvíjať aplikácie cloud computingu pre Windows Azure. Očakáva sa, že odborné diskusné stretnutie priláka viac ako 450 návštevníkov a bude sa točiť okolo troch hlavných tém: Developer, IT Pro a Data Track.

Nguyen Ngoc Thuan – FPT Software Senior Sharepoint Specialist – is the youngest Most Valuable Professionals (MVPs) of MicrosoftThuan Nguyen, špecialista na FPT SharePoint a takisto najmladší Microsoft MVP bude jedným z 19 účastníkov vybraných ako moderátor v odbornej diskusii na platforme Azure. Thuan sa podelí o svoje skúsenosti o tom, ako infraštruktúra – ako- služba (IaaS) spoločnosti Microsoft môže pomôcť používateľom vychutnať si rýchlejšie a jednoduchšie nasadenie systému SharePoint na Microsoft Azure. Podľa najmladšieho najcennejšieho profesionála (MVP) spoločnosti Microsoft dôvodom, prečo si zvolil túto tému je, že služby IaaS spoločnosti Microsoft sú najlepším východiskovým bodom pre každého, kto sa chce dozvedieť o vývoji SharePoint na Microsoft Azure. Táto služba umožňuje užívateľom vytvárať ľahko infraštruktúru na Microsoft Azure namiesto toho, aby boli čas a náklady použité na budovanie a udržanie lokálnej infraštruktúry.

SharePoint bol tiež kľúčovou technologickou zručnosťou v rámci FPT po dobu 10 rokov od prvej verzie v roku 2003. Prostredníctvom rôznych miliónových projektov pre globálnych zákazníkov a na základe faktu, že FPT bol zlatým certifikovaným partnerom Microsoftu od roku 2006, v súčasnej dobe má tím 500 odborníkov v oblasti SharePointu s mnohými skúsenosťami. V súčasnej dobe skúma Thuan Nguyen ako postupne integrovať SharePoint so službami Microsoft cloud computing ako je Office 365 a Microsoft Azure. Okrem toho bol kľúčovým poradcom/architektom v projektoch SharepPointu v rámci spoločnosti.