V sobotu 18.6.2016 sa v priestoroch košického Beach Club-u uskutočnil deviaty ročník nášho najväčšieho firemného podujatia – FPT Volley Cup. Podujatie spája viacero pozitívnych atribútov v jedno – športové vyžitie, stretnutie / networking zamestnancov a ich najbližších v neformálnom duchu a v neposlednom rade, relax od každodenných povinností a stresu.

FPT Summer School 2016_Perfect atmosphereJadrom Volley Cup-u je samotný volejbalový turnaj. Tento rok si to medzi sebou „rozdalo“ deväť tímov. S turnajovým „sitom“ a silou súperov sa najlepšie vyrovnal tím ProTEST na čele s kapitánkou Heny Harčarikovou, ktorému sa týmto podarilo úspešne obhájiť minuloročné prvenstvo. Členom tímu srdečne gratulujeme. Porazený finalista – tím ZaBI obsadil druhé miesto a pomyselná bronzová medaila patrí tímu SAPeri.

FPT Summer School 2016_all teams

 

Nikto však neostal porazeným. Naopak, celým podujatím sa niesla výborná atmosféra doplnená o výborné jedlo a skvelú hudba sprevádzanú veselým krikom detí, ktoré sa vybláznili v bazéne a pri sprievodných aktivitách.

 

FPT Summer School 2016_Winner - team ProTEST

 

Čo dodať na záver? Sme radi, že naša spoločnosť FPT podporuje tento druh podujatí, pri ktorých majú košický FPT-eri možnosť stretnúť kolegov aj v neformálnej atmosfére, urobiť niečo pre svoje zdravie a utužiť tak tzv. tím spirit, ktorý je jadrom každej zdravej firmy. ĎAKUJEME!

Pozri si, aká atmosféra vládla na tohtoročnom FPT Volley Cup-e v našej galérii.