Fpt Slovakia prichádza s novou recruit a brand-awareness kampaňou FPT – Think IT. Našu novú vizualizáciu a Big Heada môžeš stretnúť už počas najbližších dvoch dní na najväčšom slovenskom veľtrhu práce Profesia Days 2016 v Bratislave.

V ďalšom sa predstavíme na veľtrhoch práce v Košiciach – AmCham Job Fair dňa 9.3.2016 v priestoroch hotela Double Tree by Hilton.  Počas 15.-16.3.2016 budeme na Dňoch príležitostí v priestoroch knižnice TUKE. Okrem eventovej časti pripravujeme aj online časť kampane. Pozri si našu webku www.thinkit.sk a spoznaj najväčšieho IT guru v našej spoločnosti – Big Heada. Ten hľadá do svojho tímu šikovných skillerov, ktorí mu pomôžu s prácou na projektoch či už v oblasti SAP-u, testingu alebo app developmentu.

Big Head je naj-super-šikovný IT-čkár, ktorý okrem práce rád podporí aj správne veci ako sú dobrovoľnícke aktivity – FPT Voluntario Program alebo darcovstvo krvi. Je ochotný podeliť sa o svoje vedomosti a bohaté skúsenosti so študentmi resp. novými kolegami počas našich vzdelávacích programov ako sú FPT Summer School alebo FPT TEST HUB a SAP HUB. A samozrejme, poctivo dbá na “work-life balance” a teda po výborne odvedenej práci si rád zašportuje počas FPT Volley Cup-u alebo sa zabaví (FPT Xmas Party)…Túžiš ho spoznať osobne? Príď na najbližšie job fairs alebo klikni na www.thinkit.sk.

post[3]