Softvér FPT bol vystavený na najväčšej udalosti Embedded technológie v Japonsku s názvom „Embedded Technology 2015″, konajúcej sa 18.-20. novembra 2015 v Pacifico, Yokohama.

Spoločnosť predviedla svoje odborné znalosti v oblasti služieb produktového inžinierstva týkajúce sa internetu vecí, rozsiahlych integrácií, technológií pre automobilovú doménu zvlášť Infortainment, Konektivitu, AUTOSAR, OEM (Original Equipment Manufacturer) – špecifické aplikácie, atď.
Počas obdobia viac ako 10 rokov poskytoval FPT Software služby a riešenia produktového inžinierstva, ktoré pomáhajú klientom dosiahnuť ich konečný cieľ znížiť čas na rozvoj a obchodovanie s novými produktami, pri udržaní rozpočtu na minimálnej úrovni. Spoločnosť má spokojných klientov v rôznych priemyselných odvetviach: automobilovom priemysle, polovodičoch, stavebníctve, spotrebnej elektronike, zdravotníckych pomôckach a priemyselnej výroby v stovkách projektov.
Embedded technológie (ET) je jedna z najväčších hospodárskych výstav a konferencií pre dizajnérov a manažérov embedded systémov. ET konferencia a výstava uvádza pokročilé technológie a riešenia pre rozvíjajúce sa embedded aplikácie, vrátane digitálnej spotrebnej elektroniky, automobilového priemyslu, bezdrôtového/univerzálneho programovania a závodnej automatizácie.