FPT strieborným sponzorom Amazon Web Services (AWS), globálneho zákazníka a partnerskej konferencie, AWS re: Invent, v októbri 2015 v Las Vegas.

AWS re:Invent je každoročnou užívateľskou konferenciou Amazon Web Services. Udalosť ponúka kľúčové vyhlásenia, tréningové a certifikačné príležitosti, viac ako 250 technických zasadnutí a partnerských výstav, aktivity konajúce sa po otváracích hodinách konferencie a iné. Udalosť je ideálna pre vývojárov a inžinierov, správcov systémov, systémových architektov a technických nositeľov rozhodnutia.

Udalosť je najväčším stretnutím globálnej komunity Amazon Web Services ponúkajúcej široké cloudové služby a služby AWS, ktoré poskytujú spoločnosti so znalosťou a zručnosťami pre zlepšenie svojej cloudovej stratégie, vývojárskej produktivity, zvýšenie aplikačného výkonu a bezpečnosti a zníženie nákladov na infraštruktúru.

FPT, ako znalý konzultačný partner AWS, rozumie výzvam ktorým čelia spoločnosti pri tranzícii na cloud technológiu, obzvlášť prostredníctvom platformy AWS. Na seminároch sa rozoberajú tri najdiskutovanejšie témy priemyslu: virtualizácia aplikácií v cloude a automatizované nasadenie aplikácií do virtuálnych boxov; automatizácia testovacieho prostredia a vykonávanie testov vo vývojárskych operáciách a Priemyselnom Internete Vecí. Súčasťou seminárov boli aj ukážky ako FPT’s Citus™ Cloud Suite pomáha klientom asistovať pri zrýchlenej tranzícii a taktiež ako systém dokáže zjednodušovať operácie.