FPT_Echelon

FPT Software a Echelon Solutions Group ohlásili minulý týždeň strategické globálne partnerstvo v oblasti SAP consulting services.

Echelon SG s jeho centrálou v Chicagu, USA, je SAP certifikovaným partnerom a ponúka široké portfólio SAP riešení. Tie zastrešujú jeho “Platinum-level” konzultanti, ktorí majú so SAP-om mnohoročné skúsenosti.

FPT Software je najväčšou vietnamskou a rýchlo rastúcou spoločnosťou v oblasti IT outsourcing služieb s viacerými centrami na celom svete (jednou z nich je aj košická pobočka Fpt Slovakia, ktorá sa primárne zameriava na rozvoj softvéru, implementáciu a údržbu SAP riešení, nezávislé testovanie a zabezpečovanie kvality IT služieb v rámci energetického sektora).

FPT je jednou z najspoľahlivejších značiek v oblasti IT & ERP a vynikajúco dopĺňa ponuku služieb Echelon-u. Tešíme sa na to, že spojením síl dosiahneme silný synergický efekt a prinesieme dôveryhodný tzv. Global Delivery model našim klientom v USA. Spoluprácou s FPT dokážeme rozšíriť naše pôsobenie geograficky, ako aj poskytovať “best-in-class” služby, ktoré v konečnom dôsledku prinesú našim klientom maximálnu pridanú hodnotu” – povedal Mike McKeough, Generálny riaditeľ Echelon Solutions Group.

“Echelon SG  je jedným z najviac rešpektovaných partnerov v oblasti SAP služieb pre US klientov a ich model poskytovania podpory veľmi vhodne dopĺňa riešenia poskytované FPT. Veríme, že partnerstvom dokážeme dodávať služby našim klientom naprieč všetkým SAP technológiám vo vynikajúcej kvalite“ – povedal Hoang Viet Anh, Výkonný riaditeľ FPT Software.

Celý článok.