Olaf Wilhelm Baumann

Výkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti

V roku 1996 ukončil štúdium na Rheinische Fachhochschule v nemeckom Kolíne – odbor Výrobná technika (ekonomické a priemyselné inžinierstvo). V IT odbore pracoval už od roku 1995 ako odborný konzultant. V roku 2002 bol vtedajším zamestnávateľom – spoločnosťou RWE IT GmbH vyslaný do slovenských Košíc, ako konateľ spoločnosti VSE IT služby s.r.o.  Od roku 2008 svoje pracovné skúsenosti uplatnil na pozícii konateľa spoločnosti RWE IT Slovakia s.r.o.  V tejto funkcii pokračuje aj v roku 2014, po transformácii spoločnosti na Fpt Slovakia s.r.o.

 

 Tran Coi

Coi pixVýkonný riaditeľ

Coi, absolvent Ekonomickej univerzity Hočiminovo mesto s hlavným odborom   Spracovanie ekonomických informácií, je takisto držiteľom titulu MBA na RMIT Inštitúte Technológií – Royal Melbourne – Medzinárodnej univerzity vo Vietname.

V FPT Corporation začal pracovať v roku 1996, pričom zastával rôzne technické pozície ako napr. senior softvérový inžinier, líniový manažér a projektový manažér. V roku 2003 sa stal riaditeľom G9 centra – softvérového vývojového centra, predtým ako sa stal vedúcim Obchodnej Jednotky v roku 2013 a potom vedúci prevádzky Strategickej Jednotky FSOFT-u v roku 2015. Od roku 2016 zastáva pozíciu výkonného riaditeľa v Fpt Slovakia s.r.o, zodpovedného za delivery a medzifunkčné tímy.

 

Nguyen Khai Hoan

hoan

Finančný riaditeľ

V roku 1999 Hoan ukončil štúdium na Finančnej akadémii ruskej vlády. V roku 2003 získal titul Ph.D. v ekonomike so špecializáciou na investície na Inštitúte ekonomiky Akadémie vied Ruskej Federácie. V tom istom roku vstúpil do FPT ako špecialista pre účtovníctvo a financie.

Od roku 2004 do 2005 pracoval ako hlavný účtovník FPT Software, pobočky FPT Corporation. Od roku 2005 do súčasnosti pracuje ako vedúci financií FPT Software, je zodpovedný za monitorovanie a operatívu účtovníctva a finančných aktivít FPT Software vo Vietname a pobočkách v zahraničí, napr. v Japonsku, Singapure, USA, EU a Malajzii.

Od roku 2014 pôsobí Hoan na pozícii CFO pre spoločnosť Fpt Slovakia v Košiciach.


Manažment FPT Software

Viac informácií o FPT Software manažmente.